Egyházmegyei Ministráns Találkozó, 2018.

Dr. Ternyák Csaba egri érsek, immár tizenegyedik alkalommal hívja és várja az Egri Főegyházmegye ministránsait az egri bazilikába, 2018. október 6-án, Egyházmegyei Ministráns Találkozóra. A találkozó meghívott vendége Dr. Veres András győri megyéspüspök, az MKPK elnöke lesz. Az idei találkozó mottóját Izajás próféta meghívásból választottuk. Az Úr így szólt a prófétához: „»Kit küldjek? Ki megy el nekünk? « Ekkor azt mondtam: »Íme, itt vagyok, engem küldj!«”(Iz 6,8)

A Főpásztor szeretettel várja a ministránsokat, a paptestvéreket és a hitoktatókat, hogy együtt ünnepeljünk, imádkozzunk, találkozzunk és ismerjük meg egymást.

Szabó József
spirituális

További információ és jelentkezési határidő az alább letölthető dokumentumokban:

2018 Ministráns Találkozó letölthető program

2018 Ministráns Találkozó letölthető jelentkezési lap