Kezdődik az évközi oratórium Egerben

A tanév kezdetével megnyitja kapuit a Don Bosco nővérek évközi oratóriuma.

A szalézi Oratórium négy alappillére épül szerte a világon:

Ház – amely befogad, Iskola – ami az életre nevel, Plébánia – amely evangelizál, Udvar – ahol barátokként vidáman együtt lehetnek a fiatalok. Ez a négy alappillér egymást kiegészítve adja az egri oratórium lényegét is. Az idei évközi alkalmak nyitóünnepsége 2018. szeptember 22-én 14 órától lesz. A program szabad- és szervezett játékokon túl szentmisével, uzsonnával és kézműves foglalkozásokkal várja a résztvevő gyermekeket. Szeptember 22-ét követően a tanév minden szombatjának délutánján nyitva áll mindazon fiatalok számára, akik szeretnék szabadidejüket hasznosan és játszva eltölteni.

Bővebb információ: DON BOSCO NŐVÉREK: 3300, Eger Malom utca 11. szám alatt található Segítő Szűz Mária Leányai Egyetemi Leánykollégiumban.