Lelki napot tartottak a jászalsószentgyörgyi katolikus iskolában

Lelki napot rendeztek a Szent György Katolikus Óvoda Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában, Jászalsószentgyörgyön.

A jászalsószentgyörgyi általános iskola adventi lelki napját december 17-én tartották meg. A zenés-énekes reggelt, a korosztályok szerinti csoportos foglalkozásokat és a záró szentmise zenei szolgálatát a nagyrészt zalaegerszegi Rád találtam együttes adta, akik alsós-felsős gyermekeket, felnőtteket egyaránt meg tudtak szólítani, szavaikkal érinteni. Az együttessel érkezett Csákánydoroszlóról Orsós Zoltán atya, aki életéről, hitéről tett tanúságot, és a szentmisét a helyi Soós Tamás plébános atyával közösen mutatták be. Ez az alkalom nagyban hozzájárult ahhoz, hogy megfelelően felkészült lelkülettel várakozzanak a diákok és a pedagógusok is az Úr eljövetelére.