„Menjetek és hirdessétek!” - nyílt napok a Szent Erzsébet Nővéreknél

A Szent Erzsébet Nővérek (CSSE) – december 27-30-ig nyílt napokat tartanak „Menjetek és hirdessétek!” mottóval hivatásukat kereső lányoknak.

Szeretettel hívják és várják azokat a 16-35 év közötti hajadon lányokat, akik még nem döntöttek, vagy még nem tudnak dönteni az életállapotukkal kapcsolatosan. Az érdeklődők betekinthetnek a szerzetesi életünkbe (személyes beszélgetés, közös és egyéni imádság, munka, játék, tanítás, kirándulás, közös liturgikus ima (szentmise, zsolozsma). Az érdeklődők a szerzetes közösségről a http://erzsebetnoverek.communio.hu/ oldalon olvashatnak. A jelentkezők felé teljes mértékben nyitottak és közvetlenek. A jelentkezéssel kapcsolatos elérhetőség, ahova a kérdéseket is el lehet küldeni: zsuzsannacsse@gmail.com, telefonos elérhetőség: +36303306259.