Rajz- és fotópályázat a Katolikus Kulturális Hetek programsorozat keretében

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia a Katolikus Kulturális Hetek programsorozat keretében rajz- és fotópályázatot hirdet „Az Eucharisztia az Egyház életének forrása” címmel. A pályázat célja, hogy a résztvevők a képzőművészet és a fényképezés művészi eszközeivel bemutassák Egyházunk legmélyebb titkát, az Oltáriszentséget, valamint keresztény életünk csúcspontját és forrását, a szentmisét.

A pályázatokat kizárólag az egyházmegyei hivatalokba küldhetik a jelentkezők. (Az Egri Főegyházmegyében a 3300 Eger, Széchenyi u. 1. címre.)

A pályázatok beküldési határideje: 2018. szeptember 28.

Az országos zsűrizésre beküldött pályaművek eredményhirdetésére, valamint a legjobbnak ítélt alkotások kiállításon történő bemutatására 2018. november 17-én, a Szent Erzsébet rózsája díjátadó ünnepség keretében kerül sor.

A részletes információk a cikk alatti, letölthető mellékletekben olvashatóak.

MKPK Sajtószolgálat

KKH fotópályázat kiírás

KKH rajzpályázat kiírás