Településszépítő nap az Andrássyban

Településszépítő napot tartottak az Egri Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium pedagógusai és diákjai. Hajdúné Molnár Krisztina nevelési igazgatóhelyettes elmondta:  egy pályázat keretében zajlik ez a program, a társadalmi szerepvállalást szeretnék erősíteni és a generációk közötti együttműködést. A

Három helyszínen más feladatot kaptak a diákok. Az Érsekkertben a Városgondozás Kft.-vel közösen falevelet gereblyéztek. A Szent Imre Katolikus Általános Iskola udvarán igyekeztek vidámabbá tenni azt a falfelületet, amelyet a kisgyerekek minden nap látnak valamint padokat újítottak fel. Saját iskolájukban, az Andrássyban pedig egy folyosószakaszt dekoráltak.

A városszépítő nap közel 120 diák és pedagógus közreműködésével valósult meg.