"Veletek vagyok minden napon..." - fotókiállítás nyílt az egri Érseki Palotában

(A képekre kattintva galéria nyílik!)

"Veletek vagyok minden napon..." - ezzel a címmel nyílt fotókiállítás a magyar fotográfia napja alkalmából az Egri Érseki Palota Turisztikai, Kulturális és Látogatóközpontban, Balla Árpád Zoltán székelyudvarhelyi fotóművész alkotásaiból. A megjelenteket Hernádfői Csaba a kiállításnak otthont adó intézmény igazgatója köszöntötte, majd Dr. Újfalusi Annamária vette át a szót, aki a továbbiakban moderálta az eseményt. Ezután Dr. Ternyák Csaba egri érsek személyes hangvételű köszöntője következett, majd Márton László író, műfordító mondta el Balla Árpád Zoltán képei kapcsán a gondolatait. Végül a fotóművészetről, a kiállított képekről és az azokat alkotó művésszel szövődő barátságáról beszélt megnyitó beszédében Keleti Éva Kossuth- és Prima Primissima-díjas fotóművész. A beszédek között pedig Dudás Anna érzékeny fuvolajátékával varázsolta el a közönséget.

A kiállítás szeptember 30-ig látogatható, ajánljuk szíves figyelmükbe!

(A magyar fotográfia napja, és a fotográfusok előtti tisztelgés gyanánt monokróm galériát adunk közre az eseményről, illetve színes képek csak ott jelennek meg, ahol indokolt.)