Papság, diakónusok

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Összes

Lengyel Gyula János dr.

Született: 1955. 03. 11.
2015.08.01-től Erdőtelek, plébános

Lengyel István

Született: 1952. 02. 05.
1981- Szajol, plébános

Liga Konrád

Született: 1992. 07. 27.
2020.08.01-től Heves, káplán

Linczenbold Levente dr.

Született: 1966. 05. 29.
2011- Tard, plébános 2018. 08. 01-től érseki bírósági helynök

Lipcsák János

Született: 1980. 04. 28.
2015-2018. Miskolc-Mindszent plébániai kormányzó 2018.08.01-től Bogács, plébános

Lóczi Tamás

Született: 1976. 11. 15.
2019.08.01-től Sátoraljaújhely, plébános; 2019- Sátoraljaújhely-Bodrogközi Esperesi Kerület, esperes; 2020.08.01-től Egri Főegyházmegyei Katolikus Iskolák Főhatósága (EKIF), elnök