Papság, diakónusok

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Összes

Ailer Gellért

Született: 1975. 12. 23.
2013- Redemptoris Mater Egyházmegyei Missziós Szeminárium; 2016- Eger Kisboldogasszony

Andrási Zoltán

Született: 1982. 12. 24.
2019.08.01-től Törökszentmiklós, káplán

Artner Péter dr.

Született: 1974. 12. 25.
2007- Kál

Árvai Ferenc

Született: 1968. 05. 12.
2006- Sirok, plébános

Árvai István

Született: 1973. 09. 10.
2019.08.01-től Domoszló, plébános

Árvai Zoltán

Született: 1972. 04. 28.
2007-2018. Vizsoly, plébános 2018.08.01-től Egerszalók, plébános

Bakos Tamás

Született: 1983. 09. 25.
2016-2018. Sárospatak, káplán 2018.08.01-től Mezőkövesd I., káplán

Balázs József

Született: 1978. 05. 04.
2016- Mezőszemere

Balog Gyula

Született: 1952. 10. 14.
2013-2018. Miskolc-Újdiósgyőr, plébános 2018.08.01-től Gyöngyös Felsőváros, plébános 2018.08.01-től Gyöngyösi Esperesi Kerület, esperes

Baranyák Béla

Született: 1965. 02. 23.
2020.08.01-től Csernely, plébános

Bárdos Krisztián

Született: 1982. 09. 08.
2016- Arló plébániai kormányzó

Barsi János dr.

Született: 1957. 08. 12.
2018.08.01-től Egercsehi, plébániai kormányzó

Barta Csaba

Született: 1976. 01. 05.
2020.08.01-től Tiszapalkonya, plébános

Barta Márton István

Született: 1992. 03. 18.
2020. 08. 01-től Gyöngyös-Felsőváros, káplán

Bereczkei Miklós

Született: 1964. 12. 06.
2015.08.01-től Sárospatak, plébános

KE SZE CSÜ SZO VA
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2020 Október
Előző
Következő