Válasszon ablakméretet: Automatikus beállítás 800x600 1024x768

Hírszolgáltatás


Katolikus Világegyház

Erdélyi Katolikus hírportál

Felvidéki Katolikus hírportál

Főegyházmegyei Ifjúsági Iroda, Eger

Főegyházmegyei Könyvtár, Eger

Új Misszió


Jaskó-Juhász Nyomtatás E-mail

Jaskó László: Született: Károlyfalva 1944.02.18.; pappá szentelték: 1967.06.18.; Életút: 1967-68. Nyírtelek, káplán; 1968-74. Mezőkövesd II., káplán; 1974-77. Sárospatak, káplán; 1977- Tiszaluc, plébános; 1991- Hernádnémeti, plébános Címek: 1992- érseki tanácsos; 2013- tb. kanonok


Jéger Károly: Született: Kompolt 1933.05.29.; pappá szentelték: 1956.06.17.; Életút: 1956-58. Bélapátfalva, káplán; 1958-58. Görbeháza, káplán; 1958-58. Kápolna, káplán; 1958-61. Sajószentpéter, káplán; 1961-64. Nyíregyháza, káplán; 1964-76. Tiszanagyfalu, plébános; 1976-90. Rakamaz, plébános; 1990- 2008. Mezőkövesd I., plébános; 1994-2008. Harsány-mezőkövesdi kerület esperese; 2008.08.01- nyugállományban Címek: 1980- c. esperes 1986- tb. kanonok 1998- c. apát; 2006- pápai prelátus


Juhász Ferenc: Született: Gyöngyös 1955.11.07.; pappá szentelték: 1979.06.17.; Életút: 1979-81. Nyírbátor, káplán; 1981-83. Szendrő, káplán; 1983-85. Nyíregyháza, káplán; 1985-86. Gyöngyös-Alsóváros, káplán; 1986-90. Bánhorváti, plébános; 1990-94. Bogács, plébános; 1994-2003. Egri Érseki Szent József Diákotthon igazgatója; 2000-2003. Magyar Katolikus Rádió, Eger (most Szent István Rádió) alapító igazgatója; 2003-2004. külföldi tanulmányi szabadságon; 2004-2005. Eger, Kisboldogasszony, plébános; 2005-2006. Miskolc-Szent Anna plébános; 2006- Gyöngyös-Felsőváros, plébános; 2004- EKIF elnök; 2006- Gyöngyös-Adácsi kerület esperese Címek: 1993- c. kanonok, 1995- pápai káplán, 1997- püspöki helynök


Juhász Imre: Született: Abaújszántó 1964.04.20.; pappá szentelték: 1992.06.20.; Életút: 1992-93. Mátészalka, káplán; 1993-96. Miskolc-Szent Anna, káplán; 1996- Debrecen-Nyíregyházi egyházmegyébe ideiglenesen átengedve. 1996-2000. káplán Nyíregyháza I.; 2000- Baktalórántháza, plébános


Juhász János: Született: Miskolc 1951.10.28.; pappá szentelték: 1977.06.19.; Életút: 1977-78. Balkány, káplán; 1978-78. Kótaj, kisegítő lelkész; 1978-79. Kótaj, adminisztrátor; 1979-80. Jászárokszállás, káplán; 1980-85. Jéke, plébános; 1985-92. Erdőkövesd, plébános; 1992-93. Ónod, plébános; 1993-96. Mezőcsát, plébános; 1996-2000. Kárpátaljai szolgálat; 2000-2002. Bátor plébános; 2002-2008. Borsodbóta, plébános; 2008.08.01- Hidvégardó, plébános Címek: 2003- érseki tanácsos

Translate This Website

Kereső:

Dátum, névnapok

Ma 2014. 4. 24, csütörtök, György napja van.
Holnap Márk napja lesz.



Szent István Rádió

Rádiónkat online is hallgathatja!

A rádió honlapjának eléréséhez
klikk a rádió logójára!

Online felhasználók

Jelenleg 74 vendég online

Statisztikák

Látogatók: 4927034

Bejelentkezés

Felhasználónév

Jelszó

Emlékezz rám
Elfelejtetted a jelszavad?
Még nincs azonosítód?
Készíts egyet