„Az 1938. évi budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és kora” tanulmányi versenyre nevezők

„Az 1938. évi budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és kora” tanulmányi versenyre nevező intézmények:

 

Székhely

Középiskola

Csapat

Osztály

Felkészítő tanár

1.

Eger

Andrássy György

 

Prohászka Ottokár I.

10/e

Cs. Németh Péter

2.

Prohászka Ottokár II.

11/e

Cs. Németh Péter

3.

Bangha Béla I.

10/e

Cs. Németh Péter

4.

Bangha Béla II.

10/e

Cs. Németh Péter

5.

Szelíd leánykák

11/c

Grósz Tivadar

6.

Ifjú titánok

11/c

10/a

Grósz Tivadar

 

7.

11. B

11/b

Kovácsné Török Andrea

8.

Patrona Hungariae

10/d

Figeczki István

9.

Pacelli

12/b

Kovács Jánosné

10.

Gyöngyös

Vak Bottyán János

Infosokk

11/b

Hordós

Andrea

11.

 

 

 

Jászapáti

 

 

Gróf Széchenyi István

 

Tudósok

3/11.K

Fehér Gabriella

12.

Barátok

3/11.K

Fehér Gabriella

13.

Nyuszik

11/a

Fehér Gabriella

14.

Zajos Csajok

11/a

Fehér Gabriella

15.

Mester Háromas

11/a

10/b

Fehér Gabriella

16.

 

 

Jászberény

Nagyboldogasszony

A 12. A osztály csapata

12/a

Nagy Zoltán

17.

Liska József

A 12. D osztály csapata

12/d

Nagy Zoltán

18.

 

 

 

 

 

 

Miskolc

 

 

 

 

 

 

Fráter György

Fráter antant

11/a

Tóth László

19.

Históriások

12/b

Tóth László

20.

Graciae

10/c

Dr. Molnárné

Szabó Csilla

21.

Oratores

10/c

Dr. Molnárné

Szabó Csilla

22.

Viatores

10/c

Dr. Molnárné

Szabó Csilla

23.

Triumviratus

10/a

Dr. Molnárné

Szabó Csilla

24.

Sárga pólósok

11/b

Hernádiné

Győri

Zsuzsanna

25.

Piros pólósok

11/a

Hernádiné

Győri

Zsuzsanna

26.

 

 

 

Ózd

 

 

 

Széchenyi István

Historymen

12/a

Kissné Kassai

Diána

27.

Tragikus Triász

11/e

Kissné Kassai

Diána

28.

Szixisek

12/e

Molnár Márk

29.

 

Sátoraljaúj-hely

 

V. István

Kurucok

10/a

Lendák Lajos

30.

Labancok

11/a

Kosárkó

László

31.

Szerencs

Bocskai István

Hegyalja

11/a

Kocsis

József

32.

Szikszó

Szent Márton

Sic Itur Ad Astra

11/a

Komenda

Péter

33.

 

 

 

 

Törökszent-miklós

 

 

 

 

Bercsényi Miklós

 

Kereszteslovagok

12/a

Tóth Klára

 

34.

Keresztesek

11/c

Tóth Klára

35.

Hölgyek

11/b

Tóth Klára

36.

Végzősök

12/b

Tóth Klára

37.

Kolisok

12/b

Tóth Klára

38.

Törisek

12/b

Tóth Klára

39.

Okosok

12/c

Tóth Klára

40.

Legjobbak

10/c

Tóth Klára

41.

Nyertesek

10/a

Tóth Klára

 

ÖSSZESÍTÉS: a 2018. október 1-jei határidőig 11 középiskolából 41 csapat, 123 tanuló, 18 felkészítő tanár nevezett.

Az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő 12 középiskola az alábbi:

  1. Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium – Eger
  2. Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium – Gyöngyös
  3. Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola és Kollégium - Jászapáti
  4. Jászberényi Nagyboldogasszony Katolikus Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Középiskola és Kollégium – Jászberény
  5. Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye – Jászberény
  6. Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Középiskola – Mezőkövesd
  7. Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium – Miskolc
  8. Széchenyi István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium - Ózd
  9. István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola, Óvoda – Sátoraljaújhely
  10. Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium - Szerencs
  11. Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola - Szikszó
  12. Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola, Óvoda – Törökszentmiklós

 

KE SZE CSÜ SZO VA
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
2020 Augusztus
Előző
Következő