Adventi lelki nap fiataloknak

Szent Erzsébet Nővérek Kongregációja szeretettel hív minden fiatalt, aki szeretne az adventi időben elcsendesedni, Istennel találkozni. IDŐPONT: 2018 december 15. Lelki vezető: Liga Konrád atya

Advent különleges kegyelmi időszak életünkben, amikor felkészülhetünk a találkozásra az élő Istennel, mint közénk születő Megváltó. Ilyenkor Isten még jobban várja, keresi teremtményeit, és végtelen isteni gazdagságból fakadóan rengeteg kisebb-nagyobb csodát készít elő nekünk. Legyünk jelen számára, éljünk nyitott lélekkel, hogy befogadhassuk az előkészített kegyelmeket. A lelkinap keretében lesz közös szentmise, szentségimádás és lehetőség egyéni imádságra, gyónásra, lelki beszélgetésre, kiscsoportos beszélgetés, éneklésre. IDŐPONT: 2018 december 15. Ha vidékről jönnél, tudunk szállást biztosítani! Szeretettel várunk! PROGRAM: 10.00 – érkezés, bemutatkozás 10.30 – bevezetés a nap témájába, személyes reflexió, 11.30 – kiscsoportos beszélgetés 12.15 – ebéd 13.00 – Szentségimádás, gyónási vagy lelki beszélgetési lehetőség 14.30 – SZENTMISE 15.00 – Összefoglalás A részvétel ingyenes, de a korlátozott létszám miatt jelentkezéshez kötött! JELENTKEZÉS, EGYÉB INFORMÁCIÓ: Zsuzsa nővérnél : zsuzsannacsse@gmail.com, telefon: +36303306259 Bővebb infót olvashatsz: http://erzsebetnoverek.communio.hu/ HELYSZÍN: Szent Erzsébet Nővérek Kongregációja 3950 Sárospatak Szent Erzsébet u. 7.