Karitasz tábor - nyaraltak a jánoshidai és a jászalsószentgyörgyi gyermekek

Idén nem csak hittan tábort szervezünk, hanem az Érsekség, az Egyházmegyei Karitász, Önkormányzataink és a hívek támogatásával Karitász tábort is tartottunk július 17-21 között.  Egerben, a Karitász Központban Árvai Ferenc atya segítségével kaptunk szállást. Igyekeztünk tartalmasan eltölteni a napokat az érseki székhelyen. Megtekintettük Eger nevezetességeit, sokat játszottunk és az estéket vidám hangulatban töltöttük, nyársalással,  bográcsozással, imával és énekléssel. Abban a reményben szervezzük a hittan és karitász tábort, valamint több más egyházi és községi rendezvényt, hogy fiataljaink közelebb kerüljenek Istenhez és egymáshoz. Igyekszünk nyáron sem elfelejteni a vasárnapi szentmisét és azt, hogy egy közösségbe tartozunk, egymásnak testvérei vagyunk.

Tóth Annamária, karitászvezető