Nyílt hétvége „Erősen bízom az Úrban!”

A Szent Erzsébet Nővérek (CSSE) közössége (3950 Sárospatak, Béla király tér 14.)  2018. november 16-tól 18-ig Nyílt hétvégét tart „Erősen bízom az Úrban!” mottóval hivatásukat kereső lányoknak.

Szent Erzsébet szenvedélyes szeretettel szerette az Istent és az embert. Milyen értékes és tetsző dolog Isten szemében az, ha másokat szolgálunk! ... Mi is lehetünk kezek, karok, szívek, amelyek segítenek Istennek, hogy a gyakran rejtett csodáit véghezvigye… Érdekel? Szeretettel hívjuk és várjuk azokat a 16-35 év közötti hajadon lányokat, akik még nem döntöttek, vagy még nem tudnak dönteni az életállapotukkal kapcsolatosan. Az érdeklődők betekinthetnek a szerzetesi életünkbe (személyes beszélgetés, közös és egyéni imádság, munka, játék, tanítás, közös liturgikus ima (szentmise, zsolozsma). A részvétel ingyenes. A jelentkezők felé teljes mértékben nyitottak és közvetlenek vagyunk. A jelentkezéssel kapcsolatos elérhetőség, ahova a kérdéseket is el lehet küldeni: zsuzsannacsse@gmail.com, telefonos elérhetőség: +36303306259. Az érdeklődők az életünkről a http://erzsebetnoverek.communio.hu/ oldalon olvashatnak.